Ткаат ткаенина

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е производител, снабдувач и извозник на Ткаат ткаенина. Имаме напреден центар за управување и културни теории Групи и технологија 'рбетот. Со долгогодишно искуство во производствени и истражувачки техники во оваа област, ние сме квалификувани оддели за трговија и контрола на квалитет, преку кои го контролираме квалитетот на производството според стандардот на клиентот. Можеме да станеме многу доверлив извозник, производители и добавувачи.
Како резултат на нашите високо квалитетни

Ткаат ткаенина

и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Ткаат ткаенина - 6-8
Ткаат ткаенина
модел - 6-8
Ткаат ткаенина,Најлон или полиестер
  1. Ширина на ткаенината:60 инчи.
  2. Тип на ткаенина:70D,280D,400D,600D,1260D,1680 Д…итн.
  3. Боја на ткаенина:Прилагодени бои.
  4. Состав:100%Најлон или 100%Полиестер
  5. Потекло:Тајван
  6. Апликација:Торби,Спортски појас,капак на подлогата,коњички производи…итн
  7. Ткаењето е метод на производство на текстил во кој две различни групи на предива или нишки се испреплетени под прав агол за да формираат ткаенина или ткаенина.Други методи се плетењето,хеклање,чувствување,и плетење или плетење. ...Начинот на кој нишките за искривување и полнење се преплетуваат меѓу себе се нарекува ткаење.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
6-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Ткаат ткаенинапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ткаат ткаенина од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Ткаат ткаенинапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ткаат ткаенина од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Ткаат ткаенинапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ткаат ткаенина од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Ткаат ткаенинапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ткаат ткаенина од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Ткаат ткаенинапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ткаат ткаенина од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Ткаат ткаенинапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ткаат ткаенина од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
6-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Ткаат ткаенинапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Ткаат ткаенина од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
6-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings