Текстилна ткаенина

Почитувани! Нашата компанија нуди висок квалитет Текстилна ткаенина. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.
Нашите

Текстилна ткаенина

промовирање на нивниот шарм во голема мера. Набавени од сертифицирани производители на овие производи се произведени според параметрите за квалитет распространети на глобално ниво.
  • Текстилна ткаенина - 6-2
Текстилна ткаенина
модел - 6-2
Најлон,Џерси,Полиамид ткаенина
  1. Ширина на ткаенината:54~56 инчи.
  2. Тип на ткаенина:Плетена ткаенина.
  3. Тежина на ткаенината:125~140 грама/двор,150 грама/двор,190 грама/двор
  4. Боја на ткаенина:Прилагодена боја
  5. Состав:100%Најлон
  6. Потекло:Тајван
  7. Апликација:торба,облека,појас…..итн
  8. Својства на најлон:Најлонските влакна се исклучително силни и еластични и поцврсти од полиестерските влакна.Влакната имаат одлична цврстина,отпорност на абразија,и лесно се мијат,и да се бојадисуваат во широк спектар на бои.Филаментните предива обезбедуваат мазност,меки,и лесна ткаенина со висока еластичност.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Текстилна ткаенина. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Текстилна ткаенина кои нудат најдобра цена во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Текстилна ткаенина. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Текстилна ткаенина кои нудат најдобра цена во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Текстилна ткаенина. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Текстилна ткаенина кои нудат најдобра цена во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Текстилна ткаенина. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Текстилна ткаенина кои нудат најдобра цена во Taiwan
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Текстилна ткаенина. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Текстилна ткаенина кои нудат најдобра цена во Taiwan
6-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Текстилна ткаенина. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Текстилна ткаенина кои нудат најдобра цена во Taiwan
6-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Текстилна ткаенина. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Текстилна ткаенина кои нудат најдобра цена во Taiwan
6-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings