Француска Тери ткаенина

Искористат од нас прекрасна и корисни колекција на висок квалитет Француска Тери ткаенина кои се фабрикувани од светска класа основниот материјал. Асистентката со тим од квалификувани професионалци, Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. нуди овие во различни форми и големини. Дел форма ова, ние ги презентираме овие во двете стандардни и кориснички избори. Овие се фабрикувани од страна на нашите високо квалификувани професионалци користење врховен одделение материјална и најнова технологија, како на меѓународните стандарди за квалитет.
Клиенти и дистрибутери од целиот свет се добредојдени да преговара со нас за

Француска Тери ткаенина

. Ајде да се приклучат на рацете и се стремиме кон просперитет.
  • Француска Тери ткаенина - 6-5
Француска Тери ткаенина
модел - 6-5
Тери ткаенина,Велкро стил
  1. Ширина на ткаенината:54~56 инчи.
  2. Тип на ткаенина:Плетена ткаенина
  3. Тежина на ткаенината:140 грама/двор,160 грама/двор,320 грама/двор.
  4. Боја на ткаенина:Прилагодена боја
  5. Состав:100%Само најлон&100%Полиестер
  6. Дебелина на ткаенината:1.4 мм,1.2 мм,дебелината ќе влијае на времињата на стапчиња,1.4 mm ќе биде најдобро од 1.2 мм.
  • Тоа’од што се направени нашите крпи. ...Ткаенината Француски Тери е плетена фротир ткаенина која има јамки и меки купишта предиво на едната страна, (обично внатрешноста на облеката),и мазна,мека површина од другата страна.
  • Во плетење со јамка,долго,висечките петелки се внесуваат во средината на плетената ткаенина или по должината на работ(граница на раб) ,
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Француска Тери ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Француска Тери ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Француска Тери ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Француска Тери ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Француска Тери ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Француска Тери ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Француска Тери ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings