Плетена ткаенина за истегнување

Како професионален Плетена ткаенина за истегнување производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден Плетена ткаенина за истегнување за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

Плетена ткаенина за истегнување

производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!
  • Плетена ткаенина за истегнување - 6-1
Плетена ткаенина за истегнување
модел - 6-1
Ликра,Најлон+Спандекс&Полиестер+Спандекс
  1. Ширина на ткаенината:55~60 инчи.
  2. Тип на ткаенина:Плетена ткаенина.
  3. Тежина на ткаенината:140 грама/двор,200 грама/двор,400 грама/двор.
  4. Боја на ткаенина:Прилагодени бои.
  5. Црн дисплеј:Мат,Сјајни,Истребување црно
  6. Состав:Најлон+Спандекс&засилувач;Полиестер+Спандекс
  7. Потекло:Тајван
  8. Апликација:Ритмички панталони,Спортски појас,Навлака за стол,Костим за капење,мокро одело,капак на подлогата,облека…итн
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Плетена ткаенина за истегнување по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Плетена ткаенина за истегнување во Taiwan
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Плетена ткаенина за истегнување по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Плетена ткаенина за истегнување во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Плетена ткаенина за истегнување по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Плетена ткаенина за истегнување во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Плетена ткаенина за истегнување по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Плетена ткаенина за истегнување во Taiwan
6-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Плетена ткаенина за истегнување по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Плетена ткаенина за истегнување во Taiwan
6-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Плетена ткаенина за истегнување по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Плетена ткаенина за истегнување во Taiwan
6-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Плетена ткаенина за истегнување по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Плетена ткаенина за истегнување во Taiwan
6-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings