SBR гума

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на SBR гума, Кои се направени од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и супериорна услуга по продажбата, ние веќе ужива долготрајни добар углед во светот на пазарот. Ние ќе продолжиме да работиме на целта да се биде квалитетен производител. Ако сте заинтересирани за нашите

SBR гума

и треба дополнителни информации или проблеми, Ве молиме не двоумете се да контактирајте не наскоро.
 • SBR гума - 1-4
SBR гума
модел - 1-4
Неопренови SBR,100%СБР,Само гума
 1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 2. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
 3. Цврстина(ASKER Тип В):8̊ &плусмн;2̊ /12̊ &плусмн;2̊ .
 4. Боја на гума:Црното/бело.
 5. Густина:0.16&плусмн;0.02̊ /0.17&плусмн;0.02̊
 6. Издолжување:90%&плусмн;10%
 7. Сертификација:ДОСТИГНУВАЊЕ(SVHC)20 февруари,2019 година
 8. Апликација:Медицински спортови/подлога за глувче/Чанта за очила/коњите ги штитат производите/ракавици/каиш/торба...итн.
 9. Потекло:Тајван
 10. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење.
SBR гумата е многу популарен тип во нашата производна линија,бидејќи добар квалитет и висока цена прифаќање,Многу развојни проекти го користат овој материјал.
Имаме најпопуларен тип и најповолна цена,квалитетот е сигурен.
Со нетрпение очекуваме да слушнеме од вас наскоро,Ве молам не’t двоумете се да контактирате со нас,ако имате какви било прашања во иднина.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на SBR гума по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за SBR гума
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на SBR гума по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за SBR гума
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на SBR гума по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за SBR гума
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на SBR гума по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за SBR гума
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings