Неопренови гумени листови

Овие години, Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. производство и извоз на видови на Неопренови гумени листови се зголемува и вкупниот промет на увоз и извоз се зголемува постојано, секоја година. Производите добиваат добар фидбек, бидејќи на висок квалитет и добро по-продажба на услуги. Исто така, квалитетот е стабилна и цената е разумна.
Со силна тимска работа и професионализам, ние ветуваме ние секогаш ќе се обидеме нашите најдобри да обезбеди брза услуга и да одговарате вашето пребарување / различните барања побрзо. Ве молиме контактирајте не за повеќе детали во врска со нашите

Неопренови гумени листови

ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени.
 • Неопренови гумени листови - 1-3
Неопренови гумени листови
модел - 1-3
Неопренови CS2,30%CR+70%СБР,Само гума
 1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 2. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
 3. Цврстина(ASKER Тип В):8̊ &плусмн;2̊
 4. Боја на гума:Црното.
 5. Густина:0.18&плусмн;0.02̊
 6. Издолжување:110%&плусмн;10%
 7. Сертификација:ПОСТИГНЕТЕ(SVHC)20 февруари,2019 година
 8. Потекло:Тајван
 9. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 10. Имаме најпопуларен тип и најповолна цена,квалитетот е сигурен.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.Прашањата се добредојдени.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Неопренови гумени листови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Неопренови гумени листови кои нудат најдобра цена во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Неопренови гумени листови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Неопренови гумени листови кои нудат најдобра цена во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Неопренови гумени листови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Неопренови гумени листови кои нудат најдобра цена во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Неопренови гумени листови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Неопренови гумени листови кои нудат најдобра цена во Taiwan
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings