Неопренови од CR одделение

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Неопренови од CR одделение производи. ние имаме повеќе од 8 години специјална производство искуство строга контрола на процесот стандарди. Добредојдени да нарачате нашите производи и ние сме во потрага очекуваме да служат на вашите потреби. Ако имате какви било прашања и сугестии, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Висок квалитет

Неопренови од CR одделение

и добри по продажбата на услугата е нашата постојана потрага, ние го поздравуваме нови и стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за иднината на деловните односи и заеднички успех!
 • Неопренови од CR одделение - 1-5
Неопренови од CR одделение
модел - 1-5
CR Мазна кожа,100%CR,Само гума
 1. Големина:49*126 инчи&50*80 инчи.
 2. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
 3. Цврстина(ASKER Тип В):5̊ &плусмн;2̊
 4. Боја на гума:Црното.
 5. Густина:0.18&плусмн;0.02̊
 6. Издолжување:150%&плусмн;10%
 7. Сертификација:ПОСТИГНЕТЕ(SVHC)20 февруари,2019 година
 8. Потекло:Тајван
 9. Преработка на неопренови:Релјефно,Прилагодена услуга за сечење
 10. Имаме најпопуларен тип и најповолна цена,квалитетот е сигурен.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.Прашањата се добредојдени.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Неопренови од CR одделениепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Неопренови од CR одделение од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Неопренови од CR одделениепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Неопренови од CR одделение од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Неопренови од CR одделениепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Неопренови од CR одделение од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Неопренови од CR одделениепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Неопренови од CR одделение од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings