CR неопренови

Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет CR неопренови и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.
Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

CR неопренови

светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.
 • CR неопренови - 1-1
CR неопренови
модел - 1-1
Неопренови CR,100%CR,Само гума
 1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 2. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
 3. Цврстина(ASKER Тип В):3̊ &плусмн;2̊ &засилувач;5̊ &плусмн;2̊
 4. Боја на гума:Црното.
 5. Густина:0.16&плусмн;0.02̊ &засилувач;0.18&плусмн;0.02̊
 6. Издолжување:150%&плусмн;10%
 7. Сертификација:ДОСТИГНУВАЊЕ(SVHC)20 февруари,2019 година
 8. Потекло:Тајван
 9. Апликација:Заштитна опрема,костум за нуркање,Бикини,мокро одело…итн
 10. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 11. Иако структурата на CR и CS е подобра од SBR,но цената на SBR е ниска,многу клиенти продолжуваат да развиваат нови производи за да го исполнат пазарот’потреби,туку за костимот за нуркање,препорачуваме CR,дури и најквалитетната гума ќе пропадне со возраста,но CR е подобар од SBR и CS.
 12. Карактеристично:Придушување на вибрации,Отпорност на кинење,Отпорност на временските услови,Отпорен на топлина,Водоотпорен,Изолатор,Отпорност на многу хемикалии,Пловност,Издржлив,Отпорен на пламен,Отпорен на пламен,Флексибилност,Растеглив,Отпорност на абразија,Отпорен на УВ зраци.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто CR неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на CR неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто CR неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на CR неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто CR неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на CR неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто CR неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на CR неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings