Неопренови гумени ролни

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Неопренови гумени ролни и се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашите производи се произведени со користење висок степен на суровина. Овие се користат во различни индустриски апликации. Тоа е произведен во согласност на меѓународните норми и стандарди и лесно може да биде персонализирана, како на клиент услов. Ние им нудиме на најконкурентни цени.
Го поздравуваме нови и стари клиенти дома и во странство во посета на нашата компанија. Ајде да се развие постојано развиваат нови

Неопренови гумени ролни

производи и оди напред заедно. Во потрага напред на нашата совршена соработка и resplendent достигнување во иднина.
 • Неопренови гумени ролни - 1-2
Неопренови гумени ролни
модел - 1-2
Неопренови CS1,15%CR+85%СБР,Само гума
 1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 2. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
 3. Цврстина(ASKER Тип В):8̊ &плусмн;2̊ /12̊ &плусмн;2̊ .
 4. Боја на гума:Црното/бело.
 5. Густина:0.18&плусмн;0.02̊
 6. Издолжување:110%&плусмн;10%
 7. Апликации:Костум за сурфање,мокро одело,медицинска поддршка од висок степен,спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...)итн
 8. Сертификација:ПОСТИГНУВАЊЕ(SVHC)20 февруари,2019 година
 9. Потекло:Тајван
 10. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 11. Повеќето од SBR се користат за медицински спортови/компјутер/комуникација/потрошувачката електроника и коњите ги штитат производите...итн.Бидејќи цената на CR е превисока,така што CS или SBR постепено се прифаќаат од страна на клиентот.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови гумени ролни по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови гумени ролни во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови гумени ролни по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови гумени ролни во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови гумени ролни по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови гумени ролни во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови гумени ролни по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови гумени ролни во Taiwan
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings