Неопренови сунѓер лист

Ние сме биле водечки производство на Неопренови сунѓер лист, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Неопренови сунѓер лист

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
 • Неопренови сунѓер лист - 2-1
Неопренови сунѓер лист
модел - 2-1
Неопрен ламинирани двете страни Најлон/полиестер/Ликра…итн
 1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 2. Гумен стил:СБР/CS/CR
 3. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
 4. Цврстина(ASKER Тип В):4̊ &плусмн;2̊ /8̊ &плусмн;2̊ /11̊ &плусмн;2̊
 5. Боја на гума:Црното/бело.
 6. Стил на ткаенина:двете страни Најлон и мешана комбинација.
 7. Тип на ткаенина:Плетена ткаенина/ткаена ткаенина
 8. Потекло:Тајван
 9. Апликации:костум за нуркање,мокро одело,медицински&засилувач;спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...),Торби,може да се разлади,ладилник за шишиња со вино,Појас за половината…итн
 10. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 11. Неопреновиот материјал е комбиниран материјал,така што гумата е во средниот слој и можете да користите различни платнени ламинати на горниот и долниот слој.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови сунѓер лист, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови сунѓер лист, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови сунѓер лист, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови сунѓер лист, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings