Гумен лист од неопренови сунѓерна пена

Ние е производство, снабдување и извоз на нашите клиенти ширум светот со целосна линија на високо квалитетни Гумен лист од неопренови сунѓерна пена. Имаме квалификувани четата на високо квалификувани и посветени работници кријат своите најдобри да се произведуваат најдобрите квалитетни производи за меѓународни клиенти. И ние се стремиме тешко да се грижиме за широк спектар на бизнис потребите на нашите клиенти и ги доставуваме нашите квалитетни производи од целиот свет. Врз основа на нашата напредна опрема и одлична технологија, ние нудиме широк спектар на производи потпирајќи се на строга контрола на квалитетот, научни управување и мулти-постапка при проверка на квалитет. Го поздравуваме нови и стари клиенти да контактирате со нас за идните деловни односи.
Нашата најголема предност е нашата посветени вработени, кои обезбедуваат одличен

Гумен лист од неопренови сунѓерна пена

. Нашиот искусен, пријателски персонал се обучени да одговорат веднаш да вашите прашања и целосно да се објасни дизајн барања.
 • Гумен лист од неопренови сунѓерна пена - 2-5
Гумен лист од неопренови сунѓерна пена
модел - 2-5
Најтенката неопренови ткаенина
 1. Големина:49*130 инчи
 2. Гумен стил:СБР/SCR/CR неопрен
 3. Дебелина на гума:0.5 мм.
 4. Вкупна дебелина:1.3 мм&плусмн;0.2.
 5. Цврстина(ASKER Тип В):11̊ &плусмн;2̊
 6. Стил на ткаенина:Плетена ткаенина
 7. Придушување на вибрации,Отпорност на кинење,Отпорност на временските услови,Пловност,Издржлив,Отпорен на пламен,Отпорен на пламен,Флексибилност,Растеглив,Отпорност на абразија,Отпорен на УВ зраци…итн
 8. Потекло:Тајван
 9. Апликации:Ракавици,облека за сурфање,спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...),декорација…итн
 10. Неопреновиот материјал е комбиниран материјал,можете да користите различни платнени ламинати на горните или долните слоеви.Ние, исто така, се согласуваме клиентите да ја купат ткаенината за нас ламиниране.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Гумен лист од неопренови сунѓерна пена по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Гумен лист од неопренови сунѓерна пена во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Гумен лист од неопренови сунѓерна пена по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Гумен лист од неопренови сунѓерна пена во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Гумен лист од неопренови сунѓерна пена по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Гумен лист од неопренови сунѓерна пена во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Гумен лист од неопренови сунѓерна пена по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Гумен лист од неопренови сунѓерна пена во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings