Неопренови сунѓерна пена гумена ролна

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е сеопфатна фабрика се ангажира во производството, независно развој и истражување, маркетинг и трговија на Неопренови сунѓерна пена гумена ролна. нашата инфраструктура ни овозможува да снабдување производи врз основа на клиент дефинирани дизајни и спецификации за производи и алтернативни апликации.
Гарантира сите

Неопренови сунѓерна пена гумена ролна

согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
 • Неопренови сунѓерна пена гумена ролна - 2-3
Неопренови сунѓерна пена гумена ролна
модел - 2-3
Бел полиестер за печатење
 1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 2. Гумен стил:СБР/CS/CR
 3. Вкупна дебелина:1мм~10 мм.
 4. Цврстина(ASKER Тип В):11̊ &плусмн;2̊
 5. Стил на ткаенина:Бел полиестер
 6. Бел полиестер Тежина на ткаенина:140гр&засилувач;190гр.
 7. Стил на печатење:свила-печатење на екранот,печатење за пренос на топлина,печатење на сублимација
 8. Фото датотека:Датотека со вештачка интелигенција или слика со висока резолуција(повеќе од 300 dpi) .
 9. Потекло:Тајван
 10. Апликации:Торби,Конзерва за ладење,шише вино,Декоративни додатоци,Појас за тример за пот појас…итн
 11. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печати,Прилагодена услуга за сечење
 12. Овој стил обично се користи во линијата за рачни торби,но треба да обезбедите датотека со вештачка интелигенција или слика со висока резолуција за нашето печатење.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови сунѓерна пена гумена ролна по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови сунѓерна пена гумена ролна во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови сунѓерна пена гумена ролна по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови сунѓерна пена гумена ролна во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови сунѓерна пена гумена ролна по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови сунѓерна пена гумена ролна во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Неопренови сунѓерна пена гумена ролна по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Неопренови сунѓерна пена гумена ролна во Taiwan
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings