Гумен лист од неопренови пена

На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на Гумен лист од неопренови пена, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
Нашите главни производи се

Гумен лист од неопренови пена

. Да се ​​почитуваат "добра волја" принципот на услугата, "заедничка корист" принципот на соработка, строго се провери квалитетот, се придржуваат до "норми" на корпоративно размислување, ние се надеваме да имаат искрена соработка со пријатели од сите сфери на животот и да си одат рака под рака .
  • Гумен лист од неопренови пена - 2-4
Гумен лист од неопренови пена
модел - 2-4
Друго ламиниране,Тери ткаенина/Ткаенина од ликра/ткаенина за крпи/памук/фитилна ткаенина…итн
  1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
  2. Гумен стил:СБР/CS/CR
  3. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
  4. Цврстина(ASKER Тип В):4̊ &плусмн;2̊ /8̊ &плусмн;2̊ /11̊ &плусмн;2̊
  5. Стил на ткаенина:Плетена ткаенина/ткаена ткаенина
  6. Потекло:Тајван
  7. Апликации:Медицински&засилувач;спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...),Појас за тример за пот појас…итн
  8. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
  9. Неопреновиот материјал е комбиниран материјал,можете да користите различни платнени ламинати на горните или долните слоеви.Ние, исто така, се согласуваме дека клиентот купува ткаенина за нас ламиниране.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Гумен лист од неопренови пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Гумен лист од неопренови пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Гумен лист од неопренови пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Гумен лист од неопренови пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Гумен лист од неопренови пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Гумен лист од неопренови пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Гумен лист од неопренови пена. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Гумен лист од неопренови пена кои нудат најдобра цена во Taiwan
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings