Неопренови сунѓерести гумени листови

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е призната како светска класа производителот, набавувачот и давателот на Неопренови сунѓерести гумени листови. Како еден од најискусните производители во бизнисот. Ние секогаш снабдуваме нашите клиенти со најниска-неуспех стапка, брзо доведе време, цена-ефективност, и најдобрите по продажбата на услугата. Ние сме биле основани трговски однос со многу земји низ целиот свет, нашата компанија има вработено професионална и расте тим за истражување и развој. на нашата способност на логиката дизајн, OEM / ODM најчесто се добредојдени. Ние сме признати од страна на најдобра услуга за своите клиенти, со добар квалитет, прифатлива цена и брза испорака.
Ние би сакале да се приклучат вас рака под рака да излезат состојба на

Неопренови сунѓерести гумени листови

, Да се ​​воспостави добар корпоративен имиџ и да го отвори вашиот пат кон успехот. Чекајќи вашите првични одговор. И ние сме љубезно задоволство да корпорации со вас.
 • Неопренови сунѓерести гумени листови - 2-2
Неопренови сунѓерести гумени листови
модел - 2-2
ОК или велкро стил/Најлон или полиестер…итн
 1. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 2. Гумен стил:СБР/CS/CR
 3. Вкупна дебелина:1мм~12 мм.
 4. Цврстина(ASKER Тип В):4̊ &плусмн;2̊ /8̊ &плусмн;2̊ /11̊ &плусмн;2̊
 5. Стил на ткаенина:Велкро/Тајван во ред&засилувач;Јапонија во ред/Најлон/Полиестер
 6. добро&засилувач;Тежина на велкро ткаенина:220 g 280 g 310 g 360 g 400 g.
 7. Потекло:Тајван
 8. Апликации:Медицински&засилувач;спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...),Појас за тример за половината…итн
 9. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 10. ок ткаенината има одличен квалитет&засилувач;леплива,имаме 2 стилови за да изберете,Јапонија и Тајван ОК стил на ткаенина.
Ткаенина е комбиниран материјал,за да можете да користите различни платнени ламинати на горните и долните слоеви.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Неопренови сунѓерести гумени листови, треба да знаете за највисок квалитет на Неопренови сунѓерести гумени листови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Неопренови сунѓерести гумени листови, треба да знаете за највисок квалитет на Неопренови сунѓерести гумени листови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Неопренови сунѓерести гумени листови, треба да знаете за највисок квалитет на Неопренови сунѓерести гумени листови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Неопренови сунѓерести гумени листови, треба да знаете за највисок квалитет на Неопренови сунѓерести гумени листови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings