Мат од неопренови

Ние сме биле водечки производство на Мат од неопренови, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Ние сме добро познати за да биде технологија базирана компанија во индустријата за производство на голем избор на

Мат од неопренови

, Имаме освоено пофалби од потрошувачите, ако имате било истрага или дополнителни прашања ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
  • Мат од неопренови - 8-2
Мат од неопренови - 8-2 Мат од неопренови - 8-2
Мат од неопренови
модел - 8-2
Подлога,покривка за врата,тепих…итн
  1. Големина на мат:80*120 см,70*20 см,*40*150 см,Прилагодено производство….итн
  2. Стил на мат:подлога за бања,Ресторански подлога,јога мат,Простирка за дневна соба,…итн
  3. Карактеристика на мат:Апсорпција на вода,отпорност на лизгање,прекрасен изглед…итн
  4. Површински стил:Пешкир,печатење,лизгање,стил на печатење….итн
  5. Дебелина на мат:3 мм,4 мм,5 мм.
  6. Потекло:Тајван.
  7. Производни процеси:Избрани материјали>>ламиниране>>дизајн модел>>работа на машината за шиење>>пакување>>Маркетинг.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мат од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Мат од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мат од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Мат од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мат од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Мат од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мат од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Мат од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мат од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Мат од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мат од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Мат од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings