Медицински потпори

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е еден од реномирани имиња кои се вклучени во производителот на снабдувачот и извозникот на широк спектар на Медицински потпори фабрика во Taiwan, Која е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Познати по нивната точна мерења и лесно ракување, ние обезбеди за тестирање на производ на добро дефинирани параметри на квалитет, така што овие одговара да се постави индустрија норми. Ние нудиме на нашите клиенти на повеќето достапни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Зошто глобалните купувачи ја избираат нашата компанија за да ги купат најдобрите Медицински потпори ? Бидејќи нашата цел е да продолжиме да произведуваме и да обезбедуваме производи со најдобар квалитет на сите клиенти. Со седиште во Тајван, ние секогаш обезбедуваме професионални производи и услуги. Одржувањето на задоволството на клиентите е наша постојана цел.
  • Медицински потпори - 8-7
Медицински потпори - 8-7 Медицински потпори - 8-7
Медицински потпори
модел - 8-7
Медицински потпори,спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...)итн
  1. Стил на заштитна опрема:Ортопедска поддршка,Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот,поддршка на лактот….итн
  2. Големина:Прилагодена големина.
  3. Материјална состојка:ТПЕ,СБР,Неопренови CR,SCR..итн.
  4. Карактеристично:фиксна,Придушување на вибрации,Отпорност на кинење,Отпорност на временските услови,Отпорен на топлина,Водоотпорен,Флексибилност,Растеглив,Отпорност на абразија,Отпорен на УВ зраци.…итн
  5. Боја на производи:Бело,црна,сина боја,сиво…итн
  6. комбинација на ткаенина:Стил на плетена ткаенина,Најлон,Полиестер,….итн
  7. Дебелина на материјалот:3 мм,4 мм,5 мм.итн.
  8. Потекло:Тајван.
  9. Производни процеси:OEM&ОДМ,Избрани материјали>>ламиниране>>дизајн модел>>пакување>>Маркетинг.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
8-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Медицински потпори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Медицински потпори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Медицински потпори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Медицински потпори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Медицински потпори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Медицински потпори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings