Подлога за глувче

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. беше поставен основана во Taiwan. Нашата компанија специјализирана за дизајн, развој, производство, продажба, производство и OEM на Подлога за глувче. Со атрактивен дизајн, моќни функции, со висок квалитет, поволни цени и одличен по-продажба на услуги, нашите производи се најде популарност со клиентите.
За да стигнат до меѓународно водечки стандард за квалитет со конкурентна цена е нашата постојана потрага. Наша цел е снабдување со висок квалитет

Подлога за глувче

да ги задоволи клиентите задоволство.
 • Подлога за глувче - 8-6
Подлога за глувче - 8-6 Подлога за глувче - 8-6
Подлога за глувче
модел - 8-6
Подлошки за глувчето,подлога за глувче
 1. Стил на влошки:еСпортови,Подлога за игри,домашна подлога…итн
 2. Големина на влошки:50*90 см,40*120 см,40*35 см…Прилагодена големина.
 3. Материјална состојка:TPE,СБР,NR,ЕВА..итн.
 4. Карактеристично:Водоотпорен,фиксна,Придушување на вибрации,Отпорен на топлина,Флексибилност,Растеглив,Отпорност на абразија,Отпорен на УВ зраци,Не-лизгање.
 5. Друга обработка:Печатење,втиснување.
 6. Стил на печатење:свила-печатење на екран,печатење со пренос на топлина,Сублимација
 7. Боја на производи:Бело,црна.
 8. комбинација на ткаенина:Стил на плетена ткаенина,Бел полиестер,….итн
 9. Дебелина на материјалот:3 мм,4 мм,5 мм.итн.
 10. Потекло:Тајван.
 11. Производни процеси:OEM&ОДМ,Избрани материјали>>ламиниране>>дизајн модел>>пакување>>Маркетинг.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
8-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Подлога за глувчепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Подлога за глувче од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Подлога за глувчепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Подлога за глувче од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Подлога за глувчепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Подлога за глувче од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Подлога за глувчепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Подлога за глувче од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Подлога за глувчепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Подлога за глувче од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Подлога за глувчепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Подлога за глувче од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
8-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings