Неопренови торбичка

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е професионална производителот, набавувачот и извозник ангажирани во истражување, развој, производство, продажба и сервис на Неопренови торбичка. Ние се наоѓа во Taiwan и имаат удобен превоз пристап. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателен услуга на клиентите, нашите искусни членови на персоналот се секогаш на располагање да разговараат за своите барања и да се обезбеди целосна задоволството на клиентите. Ако сте заинтересирани во било кој тип на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Неопренови торбичка

. Преку континуирано оптимизација и иновации, ние? Ќе се обидеме нашите најдобри да им понуди на искрена услуга за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
  • Неопренови торбичка - 8-1
Неопренови торбичка - 8-1 Неопренови торбичка - 8-1
Неопренови торбичка
модел - 8-1
Торби,Торба за торба,Ранец на грбот,Торба за ручек
  1. Големина на кеси:Прилагодени производи.
  2. Стил на чанти:Торба за торба,Ранец на грбот,Торба за ручек…итн
  3. Карактеристични чанти:водоотпорен,тешко,Корисно,шарени…итн
  4. Стил на ткаенина:Плетена ткаенина,ткаат ткаенина,кожа….итн
  5. Друга обработка:Печатење,втиснување,Перфорација.
  6. Потекло:Тајван.
  7. Производни процеси:Избрани материјали>>ламиниране>>дизајн модел>>работа на машината за шиење>>пакување>>Маркетинг.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови торбичка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови торбичка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови торбичка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови торбичка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови торбичка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Неопренови торбичка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings