Костум за нуркање од неопренови

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е вклучен во производителот, снабдувачот и извозник на квалитет спектар на Костум за нуркање од неопренови фабрика во Taiwan, Кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет. Имаме поради нашиот фокус на квалитетот на производите, прилагодување, процес и нивоа на услуги, како и нашите високо квалификувани услуга. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Глобалниот пазар на

Костум за нуркање од неопренови

производи, со нетрпение го очекува од голем успех. Ние врз основа на духот на големите претпријатија да се изгради бренд цели, се придржуваат стабилна и долгорочен развој. Добредојде пријатели од сите сфери на животот да дојде во посета, насоки и бизнис преговори.
  • Костум за нуркање од неопренови - 8-3
Костум за нуркање од неопренови - 8-3 Костум за нуркање од неопренови - 8-3
Костум за нуркање од неопренови
модел - 8-3
Костум за нуркање,мокро одело,костим за сурфање…итн
  1. Големина:Возрасен или детски стил..Прилагодено производство….итн
  2. Материјална состојка:CR неопренови и SCR гума.
  3. карактеристика:Апсорпција на вода,Чувајте го топло,Отпорен на пламен,Флексибилност,Растеглив,Отпорност на абразија,Отпорен на УВ зраци. ,прекрасен изглед…итн
  4. Одело:шарени&Прилагодено производство.
  5. комбинација на ткаенина:Стил на плетена ткаенина,Ликра,Најлон,Полиестер,….итн
  6. Дебелина на костум:3 мм,4 мм,5 мм,6 мм,7 мм.
  7. Потекло:Тајван.
  8. Производни процеси:Избрани материјали>>ламиниране>>дизајн модел>>работа на машината за шиење>>пакување>>Маркетинг.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Костум за нуркање од неопренови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Костум за нуркање од неопренови во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Костум за нуркање од неопренови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Костум за нуркање од неопренови во Taiwan
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Костум за нуркање од неопренови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Костум за нуркање од неопренови во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Костум за нуркање од неопренови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Костум за нуркање од неопренови во Taiwan
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Костум за нуркање од неопренови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Костум за нуркање од неопренови во Taiwan
8-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете и купете Костум за нуркање од неопренови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Костум за нуркање од неопренови во Taiwan
8-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings