Рециклиран неопрен

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е призната како светска класа производителот, набавувачот и давателот на Рециклиран неопрен. Како еден од најискусните производители во бизнисот. Ние секогаш снабдуваме нашите клиенти со најниска-неуспех стапка, брзо доведе време, цена-ефективност, и најдобрите по продажбата на услугата. Ние сме биле основани трговски однос со многу земји низ целиот свет, нашата компанија има вработено професионална и расте тим за истражување и развој. на нашата способност на логиката дизајн, OEM / ODM најчесто се добредојдени. Ние сме признати од страна на најдобра услуга за своите клиенти, со добар квалитет, прифатлива цена и брза испорака.
Странство, креаторите се гледа во

Рециклиран неопрен

. Производители се адаптација изданија на адресата барања во енергијата, складирање, поврзување, приватноста и надворешна заштита.
  • Рециклиран неопрен - 4-4
Рециклиран неопрен
модел - 4-4
Стил за рециклирање на неопренови
  1. Големина:1*1 метар.
  2. Гумен стил:SBR измешајте CR гума,смесата.
  3. Вкупна дебелина:2 мм~35 мм.
  4. Цврстина(ASKER Тип В):30̊ &плусмн;2̊ /40̊ &плусмн;2̊
  5. Боја на гума:Црното.
  6. Потекло:Тајван
  7. Апликации:Материјал за обувки,Тепих,Градежни Материјали…итн.
  8. Преработка на неопренови:Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
  9. Карактеристично:Отпорен на УВ зраци,Водоотпорен,Придушување на вибрации,Отпорност на кинење,Отпорност на временските услови,Отпорен на топлина,Изолатор,Отпорност на многу хемикалии,Пловност,Издржлив,Отпорен на пламен,Флексибилност,Отпорност на абразија.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Рециклиран неопренпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Рециклиран неопрен од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Рециклиран неопренпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Рециклиран неопрен од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Да купувате со висок квалитет Рециклиран неопренпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Рециклиран неопрен од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings