Релјефен неопренови

Со огромно индустриски искуство, имаме стекнато компетентност во производство, снабдување и извоз врвен квалитет Релјефен неопренови, Кои се на располагање од нас во неколку дизајни, големини и бројки. Taiwan Овие се многу барани на домашниот и меѓународните пазари за нивната ефикасност, издржливост, долг животен век и висок квалитет. Ние се произведени со користење на супериорен квалитет материјали кои се тестирани за нивната ефикасност.
Ние имаме група на вработени и голема сума на продажбата на фигурата на

Релјефен неопренови

. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
 • Релјефен неопренови - 4-3
Релјефен неопренови
модел - 4-3
Неопренови врежана стил
 1. Големина:50*80 инчи.
 2. Гумен стил:СБР/CS/CR
 3. Вкупна дебелина:2 мм~8 мм.
 4. Цврстина(ASKER Тип В):8̊ &плусмн;2̊ /11̊ &плусмн;2̊
 5. Боја на гума:Црното/бело.
 6. Релјефен стил:Дијамант,Крст….итн
 7. Релјефна метода:врежана на гумена површина&врежана на површината на ткаенината
 8. Потекло:Тајван
 9. Апликации:Додатоци за ракавици,медицински&засилувач;спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...),Торби,Појас за тример за пот појас…итн
 10. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 11. Неопреновиот материјал е комбиниран материјал,така што гумата е во средниот слој и можете да користите различни платнени ламинати на горниот и долниот слој.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Релјефен неопренови по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Релјефен неопренови
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Релјефен неопренови по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Релјефен неопренови
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Релјефен неопренови по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Релјефен неопренови
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings