Неопренови PU

Ние сме искусни Taiwan Неопренови PU производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ве молам да ми кажете на вашите детали барања за нашите производи, како големина, површина, боја, и така натаму, со што можеме да ја цитираме според вашето барање, а потоа да ви даде најдобра цена.
Ние сме во линија на извоз

Неопренови PU

. Нашите производи уживаат висок углед кај нашите клиенти. Ќе бидат задоволни со квалитетот и разумна цена. Надевам дека ќе соработуваме со вас.
 • Неопренови PU - 4-2
Неопренови PU
модел - 4-2
PU облога на неопренови
 1. Големина:49*80 инчи.
 2. Гумен стил:100%CR
 3. Вкупна дебелина:1мм~8 мм.
 4. Цврстина(ASKER Тип В):5̊ &плусмн;2̊
 5. Боја на гума:Црното.
 6. Опис:PU облога на неопренова површина,добар за водоотпорност и може да ја намали водоотпорноста.Има и карактеристики за мекост.
 7. Потекло:Тајван
 8. Апликации:Додатоци за ракавици,Носење во триатлон,аеробни костуми,Костум за нуркање,Појас за тример за пот појас…итн
 9. Преработка на неопренови:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 10. Неопреновиот материјал е комбиниран материјал,така што гумата е во средниот слој и можете да користите различни платнени ламинати на горниот и долниот слој.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Неопренови PU. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Неопренови PU кои нудат најдобра цена во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Неопренови PU. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Неопренови PU кои нудат најдобра цена во Taiwan
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Неопренови PU. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Неопренови PU кои нудат најдобра цена во Taiwan
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings