Лист TPE

На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на Лист TPE, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
Цело време, ние се нагласи развојот и да воведе нови

Лист TPE

производи на пазарот секоја година. Нашите производи се продава добро во странство на пазарот, како што се Америка и Европа, и се позитивно оценета од страна на клиентите. Ние ги извршуваат управување начело на "квалитет е супериорен, служба е врховен, репутација е првиот", и искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите clients.We добредојде да ни се обратите за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
 • Лист TPE - 5-2
Лист TPE
модел - 5-2
Тпе пена,Само пена
 1. Големина:50*88 инчи&55*88 инчи&плусмн;3 инчи
 2. Вкупна дебелина:1мм~8 мм.
 3. Цврстина(ASKER Тип В):12̊ &плусмн;2̊ /18̊ &плусмн;2̊ /25̊ &плусмн;2̊ /30̊ &плусмн;2̊
 4. Боја на гума:Црното.
 5. Густина:0.12&плусмн;0.03̊
 6. Издолжување:90%&плусмн;10%
 7. Сертификација:ПОСТИГНЕТЕ&засилувач;RAHs
 8. Потекло:Тајван
 9. Обработка на TPE:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 10. TPE апликација:Влошки,Дихтунзи,торба,Материјал за чевли,Медицинска поддршка,јога мат…итн
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лист TPE, треба да знаете за највисок квалитет на Лист TPE производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings