Термопластична еластомерна пена

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Термопластична еластомерна пена кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Достапно во разни бои нашата палета е многу издржлив и спектакуларно во својата завршница и затоа е во високата побарувачка од целиот свет.
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

Термопластична еластомерна пена

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
 • Термопластична еластомерна пена - 5-1
Термопластична еластомерна пена
модел - 5-1
Tpe Camo стил,Само пена
 1. Големина:50*88 инчи&55*88 инчи&плусмн;3 инчи
 2. Вкупна дебелина:1мм~8 мм.
 3. Цврстина(ASKER Тип В):18̊ &плусмн;2̊
 4. Боја на гума:Црното.
 5. Густина:0.12&плусмн;0.03̊
 6. Издолжување:90%&плусмн;10%
 7. Сертификација:ПОСТИГНУВАЊЕ&засилувач;RAHs
 8. Потекло:Тајван
 9. Обработка на TPE:Релјефно,Перфориран,печатење,Прилагодена услуга за сечење
 10. TPE апликација:Влошки,Заптивка,Материјал за чевли,Медицинска поддршка,јога мат…итн
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Термопластична еластомерна пена, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings