Перфориран неопрен

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е се стремиме кон производителот, снабдувачот и извозник на најдобар највисок квалитет во Перфориран неопрен и гаранција ние ќе направиме се што е можно да се задоволат потребите на нашите клиенти во Taiwan. Кога се споредуваат нашите производи на било кој конкурент, ќе видите значајна разлика во квалитетот. Нашата огромен избор на состојки и производи ви дава шанса да ги собереш цена точка за секој буџет. Ние искрено добредојде истрага од целиот свет и да се создаде неограничени можности за бизнис за секоја друга.
Ние имаме голем број на професионални организации, специјализирани за производство

Перфориран неопрен

. Ние би сакале да имаат заемно корисни односи со вашата организација. Ние ќе го цениме вашиот позитивен одговор, со вашите специфични барања, заедно со наведување на квалитети кои ги барате.
 • Перфориран неопрен - 3-1
Перфориран неопрен
модел - 3-1
Перфориран стил А1,Дијаметар на тркалезна дупка 1.6 мм
 1. Карактеристика:Функција за дишење,неопренови гума е затворена пена.
 2. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 3. Гумен стил:СБР/CS/CR
 4. Вкупна дебелина:1мм~8 мм.
 5. Цврстина(ASKER Тип В):4̊ &плусмн;2̊ /8̊ &плусмн;2̊ /11̊ &плусмн;2̊
 6. Боја на гума:Црното/бело/беж.
 7. Тип на ткаенина:Плетена ткаенина
 8. Перфориран стил:Само перфориран преку неопренови
  Перфориран стил:Перфориран низ ткаенина со неопренови
 9. Дупка со дијаметар:1.6 мм
 10. Потекло:Тајван
 11. Апликации:Медицински&засилувач;Спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...),Торби,Појас за тример за пот појас…итн
 12. Неопреновата гума е затворена пена,па ако е потребно дише функција,мора да го направи процесот на перфорација.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Перфориран неопрен по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Перфориран неопрен
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Перфориран неопрен по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Перфориран неопрен
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Перфориран неопрен по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Перфориран неопрен
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings