Листови од неопренови

Chuan Kui Enterprises Co., Ltd. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Листови од неопренови кој има висок квалитет и единствена формула. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашите производи се прецизно дизајниран со голема грижа од страна на нашите прекрасен тим со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во рефус количества и најмногу конкурентни цени.
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

Листови од неопренови

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
 • Листови од неопренови - 3-4
Листови од неопренови
модел - 3-4
Airprene,Перфориран стил
 1. Карактеристика:Функција за дишење,неопренови гума е затворена пена.
 2. Големина:50*130 инчи&51*83 инчи.
 3. Гумен стил:СБР/CS/CR
 4. Вкупна дебелина:1мм~8 мм.
 5. Цврстина(ASKER Тип В):4̊ &плусмн;2̊ /8̊ &плусмн;2̊ /11̊ &плусмн;2̊
 6. Боја на гума:Црното/бело/беж.
 7. Тип на ткаенина:Плетена ткаенина
 8. Перфориран стил:Само перфориран преку неопренови
  Перфориран стил:Перфориран низ ткаенина со неопренови
 9. Потекло:Тајван
 10. Апликации:Медицински&засилувач;Спортска поддршка(Поддршка на коленото,Поддршка за глуждот...),Торби,Појас за тример за пот појас…итн
 11. Неопреновата гума е затворена пена,па ако е потребно дише функција,мора да го направи процесот на перфорација.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Листови од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Листови од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Листови од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Листови од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Листови од неопренови, треба да знаете за највисок квалитет на Листови од неопренови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings