Материјал неопренови

Ние би сакале да се воведе нашата компанија како водечки производител, на снабдувачот, извозникот на Материјал неопренови. Поради нашето долгогодишно аранжмани и долго искуство во оваа област, ние уверувам на професионални квалитетни производи по многу конкурентни цени. Ако сакате да добиете повеќе информации или примероци за испитување на квалитет, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Нашите

Материјал неопренови

се добро продажба со силна техничка strengh, атрактивен appreance, таписерии изработка, убава звук и стабилен квалитет. Ние можеме да добиете долга и стабилна врска со вас.
  • Материјал неопренови - 7-3
Материјал неопренови
модел - 7-3
Дали е неопреновиот жежок за носење?

Неопренови или SBR гума,тие се блиска пена,па тие не’т имаат функција за дишење,ја одржуваат температурата,многу дизајнери на многу различни производи ги знаат карактеристиките на материјалите и создаваат нови производи за да им помогнат на луѓето.
Неопренови,иако,е густа и може да биде топла за носење за пролет или лето(Континентална клима).па кога нуркате во морето,ткаенината од неопренови ќе ја одржува температурата на вашето тело.
Нешто што луѓето сакаат да користат кеса за да ја задржат температурата на храната кога имаат пикник,Некои доаѓаат до овој материјал.
Користење на еластичноста и растегливоста на материјалот,дизајнерот дизајнирал медицински производи за заштита како што се:поддржувач на коленото,појас на половината,држач за рамо...итн
Тоа’е зошто преферирам неопренови во предмети без ракави или оние со кратки-капа ракави.Издушете ги откако ќе ги носите и ставете ги’да ги испеглате,бидејќи интензивната топлина ќе ги разгради неопренските влакна.
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Материјал неопренови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Материјал неопренови кои нудат најдобра цена во Taiwan
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Материјал неопренови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Материјал неопренови кои нудат најдобра цена во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Материјал неопренови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Материјал неопренови кои нудат најдобра цена во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Материјал неопренови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Материјал неопренови кои нудат најдобра цена во Taiwan
7-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Материјал неопренови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Материјал неопренови кои нудат најдобра цена во Taiwan
7-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Chuan Kui Enterprises Co., Ltd.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Материјал неопренови. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Материјал неопренови кои нудат најдобра цена во Taiwan
7-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings